BELYSNING / Väggbelysning / Spegellampetter 7638409
nr 763 8409
Spegellampetter
1 par, Sent 1800-tal, höjd: 62
Kondition: mindre skador/slitage
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.100 kr
måndag 4 juni 2012
kl 18:02:45
1.500 kr
2.000 kr
1.800 kr
2.000 kr